#theblaqbox

4 teh lulz

Çalışmalarımız devam ettikçe genişlemeye devam ediyoruz, lütfen Ana Merkez'i düzenli olarak kontrol edin!

Anarchy'nin blogunu Here ya da Awakening'in blogunu Burada ziyaret edin.

Kütüphane Arşivlerimizin ve Anonim Operasyon Arşivlerimizin tadını çıkarın!

Eğer yeteneğiniz varsa, IRC'mizi ziyaret edebilirsiniz.

*Öğreticiler bölümü yakında!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Bu sitedeki her şey dilediğiniz gibi indirmek, paylaşmak, yüklemek, kaydetmek ve dağıtmak ücretsizdir.

LÜTFEN ÖYLE YAP.

Her sayfanın üst kısmında, sitede dinlemek için kullanılabilir sayfanın ses sürümünü bulacaksınız, yanı sıra gelecekteki kullanım veya dağıtım için indirmek için. Ses makalesini indirmek için Abone Ol düğmesine basın. Ne yazık ki eklenti bize indirmek okumak için bu düğmenin etiketleme değiştirmek için izin vermez, ama bu tüm düğme başarır olduğunu. Her makalenin ses sürümüne ek olarak, sayfanın üst kısmındaki uygun bayrağa tıklayarak sayfayı çevirebilirsiniz.

Bu site ağır sansürlenir ve sık sık DHS tarafından aşağı alınır. Döndüğünüzde o kadar değilse, lütfen birkaç gün bekleyin ve tekrar deneyin. Eğer yardım edebilirsek, her zaman geri gelecek. Lütfen dilediğiniz her şeyi indirin, yazdırın, e-posta gönderin, kopyalayın ve kaydedin. Gerçek ortaya çıkmalı. Zaman devam ettikçe daha fazla sansür edecekler. Gerçeği elde etme yeteneği geçicidir. Geldiğiniz için teşekkürler.

Thank you for coming! This is just a reminder:

At the top of every page you will find the audio version of the page, available to listen to on the site, as well as to download for future use or distribution. To download the audio article hit the Subscribe button. Unfortunately the plugin does not allow us to change the labeling of this button to read Download, but that is all the button accomplishes. In addition to the audio version of each article, you can translate the page by clicking on the appropriate flag at the top of the page.

This site is heavily censored and taken down by DHS often. If it is not up when you return, please wait a few days and try again. It WILL always come back, if we can help it. Please download, print, email, copy and save anything you wish. The truth must get out. They are going to only censor more and more as times continues. The ability to obtain truth is temporary. Thank you for coming.

Everything on this site is free to download, share, upload, save, and distribute as you wish.

PLEASE DO SO.